Francja przeżywa najgorętszą noc w historii — Paryżanie skaczą do kanałów
Francja obudziła się po najgorętszej nocy w historii kraju. Mieszkańcy Paryża, dusząc się pod cynowymi dachami starych kamienic, skaczą do Canal Saint-Martin, by ochłodzić się w niegdyś silnie zanieczyszczonym kanale. Nad zachodnią Europą zatrzymała się bezprecedensowa kopuła ciepła.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!