Kim Nilsson mistrzem Szwecji w żużlu — Lindgren kontuzjowany nie wystąpił
Kim Nilsson zdobył tytuł mistrza Szwecji w żużlu, wygrywając zawody w Karlstad. Droga do złota była otwarta po tym, jak Fredrik Lindgren doznał kontuzji i nie mógł wystąpić w turnieju — jego nieobecność była znana jeszcze przed startem zawodów. Szwecja ma więc nowego krajowego mistrza po raz pierwszy od dłuższego czasu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!