Piter i Kozyrewa odpadły w 1. rundzie WTA w Eastbourne
Katarzyna Piter i Maria Kozyrewa przegrały w pierwszej rundzie debla turnieju WTA w Eastbourne, mimo wygrania pierwszego seta. Lepsza okazała się para Isabelle Haverlag i Maia Lumsden. Polsko-rosyjski duet kończy udział w turnieju już na starcie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!