Sygnalista ze Szpitala Południowego: „Giną ludzie, bo ktoś się uczy" – i to nie wszystko
Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z warszawskiego Szpitala Południowego, potwierdził w rozmowie z Kanałem Zero istnienie tzw. salonika VIP w placówce, lecz ocenił, że to „niczego" w porównaniu z innymi nieprawidłowościami. Stwierdził wprost, że w szpitalu giną pacjenci, bo niedoświadczony personel uczy się na nich. Lekarz stawia poważne oskarżenia dotyczące standardów bezpieczeństwa w tej placówce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!