Arłukowicz o zdjęciu z Kacprzykiem: „Niczego się nie wypieram"
Były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz (KO) przyznał, że zna Dawida Kacprzyka z kampanii samorządowej, gdzie razem rozdawali ulotki, lecz zaznaczył, że nie zna go dobrze. Zapytany o wspólne zdjęcia, powiedział wprost: „niczego się nie wypieram". Polityk skrytykował też traktowanie Jarosława Kaczyńskiego w sposób inny niż zwykłych obywateli, apelując o jednakowe standardy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!