Sąd Najwyższy USA: ExxonMobil może pozwać Kubę za nacjonalizację majątku z czasów Castro
Sąd Najwyższy USA orzekł, że amerykańskie firmy mogą łatwiej dochodzić odszkodowania od kubańskiego rządu za majątek skonfiskowany w erze Castro. Sprawa dotyczy pozwu ExxonMobil. Wyrok otwiera drogę do kolejnych roszczeń wobec Hawany ze strony innych podmiotów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!