Świątek zagra z Navarro w Bad Homburg — Amerykanka wściekła po sporze na Australian Open
Emma Navarro będzie pierwszą rywalką Igi Świątek w turnieju Bad Homburg Open. Ostatnie wspomnienia Polki z Navarro są złe — przegrała z Amerykanką w Pekinie, w tym 0:6 w trzecim secie. Na Australian Open doszło do awantury: Navarro zdenerwowana pobiegła do sędzi, zgłaszając nielegalne zagranie Świątek. Polka zachowała spokój, który był widoczny dla całego świata.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!