Rubio ostrzega Iran: żadnych opłat za przejazd przez Cieśninę Ormuz
Sekretarz stanu USA Marco Rubio ostrzegł Iran, że żadne państwo nie może pobierać opłat za przepływ statków przez Cieśninę Ormuz. ONZ zapowiedziało ewakuację marynarzy uwięzionych w cieśninie. Sytuacja w strategicznie ważnym szlaku morskim pozostaje napięta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!