Świątek zagra z Navarro w Bad Homburg – rywalką ta, która pokonała ją rok temu
Iga Świątek w środę rozpocznie turniej w Bad Homburg meczem z Emmą Navarro. W ubiegłym roku Polka przegrała finał tej imprezy z Jessicą Pegulą. Zarówno Pegula, jak i Navarro to Amerykanki, których ojcowie są miliarderami, i obie plasują się w pierwszej setce rankingu WTA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!