Chuligani pobili piłkarzy po finale baraży — bramkarz Polonii Chodzież stracił przytomność
Po końcowym gwizdku meczu Gromu Nowy Staw z Polonią Chodzież na boisko wbiegli chuligani i zaatakowali zawodników gości. Czterech piłkarzy odniosło obrażenia, a bramkarz stracił przytomność. Sprawa jest badana przez policję.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!