Zełenski nie przyjedzie na konferencję o odbudowie Ukrainy w Gdańsku
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nie pojawi się na konferencji w Gdańsku poświęconej odbudowie Ukrainy. Komentator Tomasz P. Terlikowski ocenia tę decyzję dla Wirtualnej Polski jako złą, ale jednocześnie jedyną możliwą w obecnej sytuacji. Nieobecność Zełenskiego to kolejna z serii podobnych decyzji w ostatnim czasie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!