Pięć Polek na Wimbledonie 2026? Kawa w drugiej rundzie kwalifikacji
Cztery Polki — Iga Świątek, Maja Chwalińska, Magda Linette i Magdalena Fręch — pewnie awansowały do głównej drabinki Wimbledonu 2026. Piątą może zostać Katarzyna Kawa, która przeszła już do drugiej rundy kwalifikacji po przekonującym zwycięstwie nad Bandecchi. Menedżer Kawy, Piotr Szczypka, podkreśla, że zawodniczka jest blisko setki w rankingu WTA i Wimbledon to jej cel.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!