MŚ 2026: USA nie dotrzymały obietnic tanich biletów i darmowego transportu
Niemiecka gazeta "Bild" wskazuje, że organizatorzy MŚ 2026 – USA, Kanada i Meksyk – nie dotrzymali obietnic złożonych w dokumentacji kandydatury. Chodzi m.in. o tanie bilety, darmowy transport dla kibiców i łatwy wjazd do kraju. Niemcy bezlitośnie punktują Amerykanów za niespełnienie tych zobowiązań wobec fanów piłki nożnej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!