Świątek z dziką kartą na turniej w Niemczech po odpadnięciu z Roland Garros
Organizatorzy turnieju tenisowego w Niemczech przyznali Idze Świątek dziką kartę do udziału w zawodach. Polka ostatnio grała pod koniec maja, gdy odpadła w 1/8 finału Roland Garros po porażce z Martą Kostiuk. Decyzja organizatorów jest ostateczna i daje Świątek możliwość powrotu na kort przed Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!