Lechia Gdańsk rozstaje się z ośmioma piłkarzami – odszedł m.in. Kurminowski
Lechia Gdańsk ogłosiła latem 2025 roku poważną przebudowę kadry. We wtorek klub poinformował najpierw o odejściu Dawida Kurminowskiego, a następnie o rozstaniu z kolejnymi siedmioma piłkarzami. Klub zapowiedział, że zmiany kadrowe na tym się nie kończą.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!