Iger: Apple nie było zainteresowane przejęciem Disneya
Bob Iger ujawnił w wywiadzie dla Financial Times, że Disney prowadził rozmowy z Apple na temat potencjalnej transakcji, jednak Apple „nie wykazało zbyt dużego zainteresowania". Iger opowiedział też o nieudanej próbie przejęcia Twittera, planach zdobycia franczyzy James Bond oraz kulisach konfliktu z byłym szefem Bobem Chapekiem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!