Messi pobił rekord Klose dublecie w meczu z Austrią 2:0, Alvarez chce odejść z Atlético
Argentyna pokonała Austrię 2:0, a Leo Messi zdobył dwa gole i pobił rekord Miroslava Klose. Mecz przyćmiło jednak inne wydarzenie: Julian Alvarez złożył oficjalną prośbę o transfer z Atlético Madryt. Przez ostatnią dobę oba tematy – rekordowy wyczyn kapitana Albicelestes i przyszłość Alvareza – zdominowały dyskusje wokół mundialu. Barcelona jest wymieniana jako potencjalny kierunek transferu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!