WIG20 traci: słaby złoty, drogi dolar i problemy KGHM i Orlenu
Warszawska giełda znów traciła, a WIG20 znalazł się pod presją niekorzystnych czynników — jastrzębich sygnałów z USA i złych nastrojów w sektorze technologicznym. Indeks ciągnęły w dół m.in. KGHM i Orlen. Złoty wyraźnie osłabił się wobec głównych walut świata, szczególnie wobec drożejącego dolara.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!