Izrael rozważa debiut giełdowy IAI i Rafaela w USA, by uniknąć lokalnych wymogów
Izrael rozważa wprowadzenie państwowych gigantów obronnych – Israel Aerospace Industries (IAI) oraz Rafael Advanced Defense Systems – na giełdę w Stanach Zjednoczonych. Główną motywacją ma być uniknięcie surowszych wymogów ujawniania informacji obowiązujących na lokalnym rynku izraelskim. Obie firmy są wyceniane na wiele miliardów dolarów i należą do największych producentów zbrojeniowych na świecie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!