PZPN zmienił decyzję – Superpuchar Polski nie zagra we Wrocławiu
Polski Związek Piłki Nożnej zmienił pierwotną decyzję o miejscu rozegrania Superpucharu Polski. Mecz nie odbędzie się we Wrocławiu, jak planowano, lecz na terenie urzędującego mistrza Polski. Obie drużyny sprzeciwiły się wrocławskiej lokalizacji, a naciski przyniosły efekt.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!