Świątek z dziką kartą na turniej w Niemczech
Organizatorzy turnieju WTA w Niemczech podjęli decyzję dotyczącą udziału Igi Świątek. Polka nie grała od końca maja, kiedy odpadła w 1/8 finału Roland Garros z Martą Kostiuk. Turniej w Niemczech będzie jej najbliższym startem przed Wimbledonem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!