Nsame odchodzi z Legii i podpisuje roczny kontrakt z Pogonią Szczecin
Napastnik Jean-Pierre Nsame nie doszedł do porozumienia z Legią Warszawa w sprawie przedłużenia kontraktu. Zawodnik podpisał roczną umowę z Pogonią Szczecin, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Transfer oznacza bezpośrednie wzmocnienie jednego z czołowych rywali Legii w PKO Ekstraklasie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!