Kuba Wojtyńka z Fogo Unii Leszno wzmocnił żużlowców z Gniezna na wypożyczeniu
Ultrapur Omega Gniezno wzmocniło swój skład po porażce ze Śląskiem Świętochłowice w Krajowej Lidze Żużlowej. Do zespołu dołączył na wypożyczeniu Kuba Wojtyńka z Fogo Unii Leszno. Posiłki z PGE Ekstraligi mają podnieść poziom rywalizacji gnieźnian.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!