Jean-Pierre Nsame oficjalnie odchodzi z Legii Warszawa po wygaśnięciu kontraktu
Legia Warszawa potwierdziła, że Jean-Pierre Nsame opuszcza klub. Kontrakt Kameruńczyka nie zostanie przedłużony, a zawodnik jest już wolnym agentem. To koniec przygody napastnika z warszawskim klubem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!