Lekarz zarobił 350 tys. zł w miesiąc — to objaw, nie przyczyna kryzysu w zdrowiu
Ujawnione wynagrodzenie lekarza w wysokości 350 tys. zł za miesiąc pracy wywołało ogólnopolską debatę. Cezary Szymankek, zastępca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej", ocenia w podcaście „Rzecz w tym", że prawdziwym problemem nie są wysokie zarobki medyków, lecz sposób funkcjonowania publicznej ochrony zdrowia i brak kontroli nad wydatkowaniem publicznych pieniędzy. Rozmowę prowadzi Marzena Tabor-Olszewska.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!