Były premier Izraela: Netanjahu nie użył Starlinków przemyconych do Iranu
Były premier Izraela Naftali Bennett ujawnił, że Izrael przemycił do Iranu odbiorniki Starlink, by pomóc tamtejszym protestującym obalić reżim. Według Bennetta „niekompetentny" Netanjahu nie wykorzystał jednak tej operacji, tracąc szansę na wsparcie irańskiej opozycji. Sprzęt miał służyć zapewnieniu protestującym dostępu do internetu omijającego cenzurę.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!