„Bandziorek" z „Chłopaków do wzięcia" usunął bolące zęby u dentysty
Krzysztof Dzierżanowski, znany jako „Bandziorek" z popularnego programu „Chłopaki do wzięcia", odwiedził gabinet dentystyczny, by usunąć bolące zęby. Bohater telewizyjny zdecydował się zadbać o zdrowie i wygląd. Jego wizyta u stomatologa została uwieczniona i stała się tematem w mediach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!