USA i Iran wracają do rozmów nuklearnych — obie strony wyczerpane i bez opcji
Stany Zjednoczone i Iran wznowiły rozmowy dyplomatyczne po latach wojen i fałszywych startów negocjacyjnych. Obie strony stoją przed licznymi pułapkami negocjacyjnymi, jednak wyczerpanie konfliktem i brak alternatyw skłaniają je do szukania porozumienia. Analitycy wskazują na ostrożny optymizm co do możliwości zawarcia umowy.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!