Manifesta w Zagłębiu Ruhry: sztuka w 12 opuszczonych kościołach Niemiec
Biennale sztuki Manifesta, organizowane co dwa lata przez Fundację z Amsterdamu, odbywa się w tym roku w Niemczech. Wystawy prezentowane są w 12 opuszczonych kościołach w Duisburgu, Bochum, Gelsenkirchem i Essen. Wśród artystów biorących udział są m.in. Katharina Fritsch i Mirosław Bałka.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!