Bracia Barragán o filmie „Jardines del Bosque": Meksyk zaginięć to horror bez fikcji
Bracia Diego i Alex Barragán opowiedzieli o swoim filmie „Jardines del Bosque" — gatunkowo hybrydowym obrazie o normalizacji przemocy w Meksyku i zjawisku zaginięć. Twórcy inspirowali się klasykami kina jak „Stand by Me" Reinera i „Zniknięcie" Sluizera. Reżyserzy podkreślają, że meksykańska rzeczywistość jest „o wiele straszniejsza niż jakikolwiek horror".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!