Emocjonująca I runda Warszawskiej Ligi Żeglarskiej 2026 w Zegrzu Południowym
Pierwsza runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej 2026 odbyła się w Zegrzu Południowym i przyniosła wiele emocji oraz wymagające warunki wyścigowe. Zawodnicy musieli radzić sobie z nieoczywistymi taktycznie sytuacjami na wodzie. Impreza zainaugurowała sezon żeglarski na Mazowszu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!