Dr Sutkowski: Pacjenci coraz częściej okazują agresję lekarzom w gabinetach
Dr Michał Sutkowski powiedział w Debacie Gozdyry, że narastająca "antylekarskość" sprawia, iż coraz więcej pacjentów przychodzi do gabinetów i okazuje lekarzom jawną wrogość. Przyznał, że po ostatnich aferach w ochronie zdrowia lekarze nie powinni bronić tych, którzy dopuszczali się nadużyć. Jednocześnie zaznaczył, że środowisko medyczne nie powinno się tłumaczyć za cudze przewinienia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!