Kosiniak-Kamysz: Zełenski powinien przyjechać do Gdańska
Wołodymyr Zełenski odmówił udziału w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku i odesłał kurierem Order Orła Białego do Polski. Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz podkreślił, że Zełenski „powinien być na tej konferencji, bo jest współorganizatorem". Kryzys wybuchł po nadaniu ukraińskiej jednostce imienia Bohaterów UPA.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!