Polacy zdobyli grad medali na MŚ sportowców z zespołem Downa w Sofii
Polska reprezentacja przywiozła liczne medale z mistrzostw świata SUDS w lekkiej atletyce w Sofii, gdzie rywalizowali sportowcy z zespołem Downa z 24 krajów. Polskę reprezentowało dziesięcioro zawodników. Podczas zawodów padł rekord świata, choć źródło nie precyzuje, w jakiej konkurencji ani kto go ustanowił.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!