Arszawin: Marciniak powinien był pokazać Messiemu czerwoną kartkę
Andriej Arszawin, były reprezentant Rosji, obejrzał mecz Argentyny z Algierią w Kansas City podczas trwającego mundialu. Po powrocie do Moskwy stwierdził, że polski sędzia Szymon Marciniak powinien był pokazać Lionelowi Messiemu czerwoną kartkę w jednej z kluczowych sytuacji. Arszawin ocenił arbitraż jednoznacznie krytycznie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!