Graban ogłosił skład U22 na ME — Zych jedzie do Portugalii
Selekcjoner Piotr Graban powołał 14 siatkarzy na mistrzostwa Europy U22 w Portugalii. W składzie znaleźli się nastolatkowie, którzy zaimponowali seniorskiemu trenerowi Nikoli Grbiciu. Przyjmujący Bartosz Zych, który zadebiutował w Lidze Narodów podczas turnieju w Linyi, będzie walczył o medal.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!