Maksymilian Pawełczak z dziką kartą na finał IMP w Bydgoszczy
W sobotę 4 lipca na torze w Bydgoszczy odbędzie się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziką kartą do startu w tych zawodach otrzymał Maksymilian Pawełczak. Informacja o zaproszeniu dla zawodnika została ogłoszona we wtorek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!