Tesla na autopilocie wbiła się w dom w Teksasie — zginęła 76-latka
Amerykański federalny regulator ds. ruchu drogowego wszczął dochodzenie po tym, jak Tesla z włączoną funkcją automatycznej jazdy z dużą prędkością wbiła się w dom w Teksasie. W środku stała 76-letnia kobieta, która zginęła na miejscu. Śledztwo dotyczy działania systemu autopilota Tesli.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!