Iwan Rakitski mistrzem świata juniorów w strzelectwie — pierwsze złoto dla Polski w historii
19-letni Iwan Rakitski z Kalibru Białystok zdobył tytuł mistrza świata juniorów w strzelectwie w pistolecie pneumatycznym na 10 metrów podczas MŚJ w Suhl w Niemczech. To pierwsze złoto dla Polski w tej konkurencji w historii mistrzostw świata juniorów. Rakitski odebrał łącznie dwa złote medale — wcześniej był już mistrzem Europy juniorów (2023, Győr).
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!