16 wozów Rosenbauer za 50 mln zł stoi nieużywanych — spór trafi do sądu
Szesnaście wozów strażackich z 42-metrowymi drabinami, kupionych od austriackiej firmy Rosenbauer za ponad 50 mln zł, od ponad trzech lat stoi nieużywanych w komendach Państwowej Straży Pożarnej w całym kraju. Między PSP a Rosenbauer trwa spór, którego rozstrzygnięcie może nastąpić dopiero na drodze sądowej. Sprawa dotyczy pojazdów, które mimo ogromnej wartości nie wyjechały do żadnej akcji.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!