Posłanka KO Pępek przyjęta poza kolejką w szpitalu — klub ją wzywa
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek została wezwana na posiedzenie klubu KO w przyszłym tygodniu po doniesieniach, że przyjęto ją w szpitalu w Żywcu poza kolejką. Pępek tłumaczy, że zadzwoniono do niej z informacją o wolnym terminie po czyjejś rezygnacji. Sprawą zajmie się klub — poinformował poseł Zbigniew Konwiński.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!