Trzaskowski usunął polityków z rad nadzorczych szpitali po aferze
Rafał Trzaskowski poinformował we wtorek na X, że politycy nie zasiadają już w radach nadzorczych miejskich spółek medycznych w Warszawie. Decyzja jest bezpośrednią reakcją na aferę w Szpitalu Południowym. Prezydent zapewnił, że dopięte zostały wszelkie formalności.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!