100 rumuńskich szpitali przez 4 dni pracowało na papierze po cyberataku
Około stu rumuńskich szpitali przez cztery dni było zmuszonych wyłączyć systemy komputerowe i powrócić do papierowej dokumentacji po masowym cyberataku na krajową infrastrukturę zdrowotną. Specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa pracowali przez ten czas nad neutralizacją zagrożenia ze strony hakerów. Incydent ujawnił poważne luki w zabezpieczeniach cyfrowej infrastruktury medycznej w Rumunii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!