Kancelaria Nawrockiego wynajęła 8 luksusowych Audi za 2 mln zł
Kancelaria Karola Nawrockiego wynajęła osiem limuzyn Audi na łączną kwotę 2 mln zł, co wynika z dokumentów przetargowych. Według tych samych dokumentów kancelaria zakupiła również Mercedesy, choć finalizacja tego zakupu miała nie dojść do skutku. Opozycja komentuje, że to zbyt duże luksusy jak na urzędników państwowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!