Trzaskowski usunął polityków z rad nadzorczych warszawskich szpitali
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski poinformował we wtorek, że politycy zostali usunięci z rad nadzorczych wszystkich miejskich spółek medycznych. Zapowiedź tego kroku padła w ubiegły piątek w reakcji na aferę wokół Szpitala Południowego. Tego samego dnia powołano już nową radę nadzorczą tej placówki.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!