Jezioro Łebsko najcieplejsze w Polsce – 26°C, Bałtyk przy Helu tylko 16°C
IMGW opublikował poranne dane o temperaturach wód w Polsce. Najcieplejszym akwenem okazało się jezioro Łebsko z temperaturą 26°C. Kąpiel w Bałtyku może być mniej przyjemna – przy Helu woda ma zaledwie 16,1°C.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!