Gniezno przegrywa z outsiderem. Menedżer: „Mieliśmy dwóch i pół zawodnika"
Ultrapur Omega Gniezno, wicelider Krajowej Ligi Żużlowej, niespodziewanie przegrał w niedzielę z KS Śląskiem Świętochłowice. Menedżer Radosław Majewski przyznał po meczu, że do końca liczył na zwycięstwo, ale zespół był mocno osłabiony. „Trudno walczyć, kiedy masz dwóch i pół zawodnika" – powiedział.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!