Kim Dzong Un zapowiada rozbudowę arsenału nuklearnego dla dominacji nad światem
Kim Dzong Un ogłosił podczas partyjnych obrad w Pjongjangu plany dalszej rozbudowy koreańskiego arsenału nuklearnego w celu zdominowania świata — poinformowały we wtorek reżimowe media. Przywódca Korei Północnej ostro skrytykował Japonię, USA i Koreę Południową, oskarżając je o prowokacje i militaryzm. Deklaracja ta jest kolejnym sygnałem eskalacji retoryki ze strony Pjongjangu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!