Vondrousova wykluczona z tenisa na 4 lata za odmowę testu antydopingowego
Markéta Vondrousová, była mistrzyni Wimbledonu, otrzymała czteroletnią dyskwalifikację za odmowę poddania się testowi antydopingowemu w grudniu 2025 roku. Czeszka, która wygrała Wimbledon w 2023 roku, nie będzie mogła rywalizować w żadnych oficjalnych rozgrywkach przez najbliższe cztery lata. To jeden z najgłośniejszych przypadków dopingowych w kobiecym tenisie ostatnich lat.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!