Posłanka KO Małgorzata Pępek miała wejść na badania bez kolejki — rząd zapowiada wyjaśnienia
Rzecznik rządu Adam Szłapka skomentował w Polsat News doniesienia o posłance KO Małgorzacie Pępek, która miała bez kolejki dostać się na specjalistyczne badania w Żywcu. Szłapka stwierdził wprost: "W żadnej mierze nie bronię tego typu sytuacji. Wszystko musi być wyjaśnione." Zapewnił, że Koalicja Obywatelska nie będzie unikać odpowiedzi w tej sprawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!